Członkostwo Klubowe w Fala Park

Członkostwo Klubowe w Fala Park

Dla wszystkich naszych pełnoletnich klientów, regularnie korzystających z usług Fala Park przygotowaliśmy ofertę Członkostwa Klubu Fala Park, które umożliwia zakup karnetów okresowych.

Przystąpienie do Klubu Fala Park jest bezpłatne i następuje w chwili wykupienia dowolnego z naszych karnetów. Każdy Klubowicz otrzymuje swoją indywidualną kartę członkowską. Poniżej przedstawiamy wszystkie rodzaje dostępnych karnetów okresowych wraz z ich podstawową ceną (nie uwzględniającą ew. promocji). Szczegółowych informacji udziela nasza Recepcja.

Miesięczny karnet na siłownię

Karnet umożliwia nieograniczony wstęp do siłowni i strefy cardio. Karnet nie obejmuje uczestnictwa w zajęciach fitness. Podstawowa cena karnetu wynosi 139 zł miesięcznie. Niższa cena oferowana jest w wersji rodzinnej (219 zł za dwie osoby) i dla uczniów (59 zł), studentów oraz Seniorów (99 zł). Karnet obowiązuje przez miesiąc. Stali klienci, którzy będą wykupywać karnet regularnie przez okres 6 miesięcy, karnet na siódmy miesiąc otrzymują bezpłatnie.

Miesięczny karnet na siłownię i zajęcia fitness

Karnet umożliwia nieograniczony wstęp na zajęcia fitness ORAZ do siłowni i strefy cardio. Podstawowa cena karnetu wynosi 189 zł miesięcznie. Niższa cena oferowana jest w wersji rodzinnej (259 zł za dwie osoby). Karnet obowiązuje przez miesiąc. Stali klienci, którzy będą wykupywać karnet regularnie przez okres 6 miesięcy, karnet na siódmy miesiąc otrzymują bezpłatnie.

Miesięczny karnet na zajęcia fitness

Karnet umożliwia wstęp na dowolną ilość zajęć fitness. Karnet nie obejmuje wstępu do siłowni i strefy cardio. Podstawowa cena karnetu wynosi 159 zł miesięcznie. Niższa cena oferowana jest w wersji rodzinnej (219 zł za dwie osoby) i dla uczniów/studentów oraz Seniorów (99 zł). Karnet na 10 wejść na zajęcia to koszt 139zł. Karnet obowiązuje przez miesiąc. Stali klienci, którzy będą wykupywać karnet regularnie przez okres 6 miesięcy, karnet na siódmy miesiąc otrzymują bezpłatnie.