Siłownia i Strefa Cardio

Siłownia i Strefa Cardio

198 m2 powierzchni. 23 różne przyrządy do ćwiczeń siłowych, w tym wolne ciężary i specjalistyczne stanowiska treningowe wszystkich grup mięśni. 9 urządzeń cardio: bieżni, rowerków i eliptyków, z elektronicznym sterowaniem w języku polskim. Stała opieka doświadczonych instruktorów siłowni. Uznana na świecie marka sprzętu gwarantujaca najlepszą jakość, bezpieczeństwo i modny design. Wszystko to z pięknym widokiem na Jezioro Wolsztyńskie i po przystępnych cenach karnetów oraz wejść jednorazowych. Po treningu dostęp do nowoczesnych pryszniców i sauny. Starania o wymarzoną sylwetkę jeszcze nigdy nie były tak przyjemne. Najlepsza siłownia w mieście czeka na Ciebie!

Siłownia i Strefa CardioCennik

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

Nd

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

Nd

Jednorazowe wejście do strefy fitness

29 zł

29 zł

29 zł

29 zł

29 zł

29 zł

29 zł

Jednorazowa wejściówka do strefy fitness uprawnia do nieograniczonego korzystania z siłowni i dowolnej ilości zajęć fitness. Sprawdź ofertę karnetów miesięcznych i punktów bonusowych na podstronie: "Członkostwo Klubowe".

Adam Miśkowicz

Instruktor specjalności fitness - ćwiczenia siłowe. Absolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu. Redaktor portalu kulturystyki naturalnej MNBBC.com. Zafascynowany zdrowym odżywianiem, kulturystyką naturalną oraz.. jazdą konną (instruktor jazdy konnej i hipoterapii). Specjalizuje się w układaniu indywidualnych planów treningowych. Nie uznaje półśrodków.

Fala Park dołączyła do FabrykaSiły.pl !

Serwis http://www.fabrykasily.pl/ jest absolutnym liderem jeżeli chodzi o motywację osób ćwiczących w Polsce. Strona Internetowa ma blisko 4 miliony odsłon. Głównym celem portalu jest jak najskuteczniejsza motywacja użytkowników oraz fanów do tego aby zaczęli trenować lub aby trenowali systematycznie. Dołącz do nas - motywuj się z FabrykaSiły.pl, ćwicz z Fala Park Wolsztyn!